19. listopadu 2007

Ženy bojují za práva, která už mají, říká šéf svazu mužů

"V této chvíli není v Česku diskriminován nikdo," tvrdí Jiří Šolc, předseda Českého svazu mužů. "Ale pokud by prošly některé antidiskriminační návrhy, muži by poškozeni být mohli."

19. listopadu 2007

Upozorňujeme na porušování rovných příležitostí

Jiří Šolc je znám spíše jako zastupitel Liberce. Angažuje se ale i jinak, je prezident Svazu mužů.

11. listopadu 2007

Kam se zmizely všechny články?

Na www.rovnopravnost.cz

Vážení návštěvníci a návštěvnice. Od samého začátku svazu jsme se snažili o zdokumentování všech informací týkající se mužů. Často docházelo k situacím, kdy jsme byli káráni za to, že na našich stránkách zveřejňujeme i feministické texty nebo texty, které nejsou v souladu s proklamovanými cíly svazu, případně, že chybí náš komentář.

08. listopadu 2007

Setkání s ministryní Džamilou Stehlíkovou

Zástupci Českého svaz mužů se včera setkali s paní ministryní Džamilou Stehlíkovou. Cílem setkání bylo představit paní ministryni cíle a současné aktivity svazu.

18. října 2007

5. schůze Stálé komise pro rovné příležitosti.

Členové svazu mužů se dne 18.10.2007 zúčastnili na základě pozvání Mgr. Soni Markové jednání Stálé komise pro rovné příležitosti, abychom přednesli naše stanovisko k návrhu antidiskriminačního zákona.

18. října 2007

Obecné poznámky k návrhu tzv. antidiskriminačního zákona

Na jednání Stálé komise pro rovné příležitosti konané dne 18.10.2007 jsme přednesli nasledující stanovisko Českého svazu mužů k návrhu antidiskriminačního zákona.

18. října 2007

Věcné připomínky k návrhu tzv. antidiskriminačního zákona

Český svaz mužů zaslal všem poslancům a poslankyním následující seznam věcných připomínek .

02. října 2007

Redaktor: ker

20 minut Martina Veselovského

*1foto_id_01*Dnes v 17,30 se zúčastní v Českém rozhlase 1 v pořadu s názvem 20 minut Martina Veselovského viceprezident svazu pan Miroslav Salač.

Strana:  1 2 3 4