01. října 2007

Rozhovor s paní ministryní Stehlíkovou

V dnešním přímém vysílání na Rádio – Česko proběhla moderovaná diskuze mezi viceprezidentem svazu Miroslavem Salačem a paní ministryní Džamilou Stehlíkovou.

30. září 2007

Vysvětlující dopis k situaci Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů.

Velmi nás zklamalo, že v Radě, která má dbát na prosazování rovných příležitostí, jsou nově opět zastoupeny pouze ženské neziskové organizace. Jsme přesvědčeni, že postup paní ministryně není v souladu s proklamovaným cílem Rady - prosazovat dosažení rovných příležitostí pro ženy a muže.

30. září 2007

Český svaz mužů žádá odvolání ministryně paní Džamily Stehlíkové

Český svaz mužů žádá předsedu vlády České republiky pana Miroslava Topolánka o odvolání ministryně vlády České republiky pro oblast lidských práv a národnostních menšin paní Džamily Stehlíkové.

11. září 2007

Všechnopárty

Ti z Vás, kteří nestihli se podívat na pořad Všechnopárty na ĆT1 věnovaný feminismu., mají možnost podívat se na On-line záznam zde. Pořad sledovalo podle statistik 1 058 000 diváků.

01. září 2007

Dívejte se na Všechnopárty 11.9.2007 na ČT1

*2foto_id_01*Tiskový mluvčí Oldřich Voženílek nás bude zastupovat v zábavném televizním pořadu Všechnopárty. Dalšími hostkami talkshow Karla Šípa jsou Olga Sommerová a Irena Obermannová. Téma večera je feminismus. Pořad bude vysílán na ČT1 11.9.2007 ve 21 hodin. Věříme, že se budete dobře bavit.

Strana:  1 2 3 4